Gå til innhold

Teknisk Bureau Tromsø

I Tromsø selger vi både nye biler og tilbyr bruktbiler. Vi har autorisert verksted for alle våre merker, men gjør også reparasjoner av andre bilmerker.

Ta kontakt med oss for et godt bilkjøp, verkstedtjenester, bilpleie, dekkhotell, samt tilbehør- og reservedeler. Eller kom innom for en spennende prøvekjøring!

77 60 78 00

post@tbureau.no

Skattørvegen 48, 9018 Tromsø

Mercedes-Benz Citroën Opel Peugeot Kia

Åpningstider

Verksted:
Hverdager 07:30 – 16:00

Delelager:
Hverdager 08:00 – 16:00

Bilsalg:
Hverdager 08:00 – 16:30
Ønsker du å se på bil utenfor våre åpningstider?
Ta kontakt med en av våre selgere så gjør vi gjerne en avtale på det.

Se plantegning Teknisk Bureau Tromsø

Adresser

Teknisk Bureau Bruktbilsenter,
Skattørvegen 54, 9018 Tromsø

Post:
Teknisk Bureau AS
Postboks 6150, 9291 Tromsø

Faktura Teknisk Bureau AS:
EHF til org.nr. 925 162 728
e-post til: faktura@tbureau.no

Kontaktpersoner

Selger Kia, Opel, Peugeot og Citroën

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Freddy Pettersen

SALGSKOORDINATOR

Thomas Nygård

90 81 57 50

thomas.nygaard@tbureau.no

Thomas Nygård

Salgsjef

Fredrik S. Johannessen

91 87 10 05

fredrik.johannessen@tbureau.no

Fredrik S. Johannessen

bilklargjører

Espen Hauge

espen.hauge@tbureau.no

Espen Hauge

Bilklargjører

Mariusz Truszczynski

mariusz.truszczynski@tbureau.no

Mariusz Truszczynski

Bilklargjører

Christian Wyman

christian.wyman@tbureau.no

Christian Wyman

Selger Mercedes-Benz

Bjørn A.Solstad

92 61 49 99

bjorn.solstad@tbureau.no

Bjørn A.Solstad

Selger Kia, Opel, Peugeot og Citroën

Freddy Pettersen

95 14 49 35

freddy.pettersen@tbureau.no

Freddy Pettersen

Selger Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Håvar Kampen

Lastebil og buss / Region Nord

Ronny Andersen

95 05 30 91

ronny.andersen@tbureau.no

Ronny Andersen

Verksted - tast 1

Hovednummer

77 60 78 00

Hovednummer

Kundeansvarlig

Katharina Stene

katharina.stene@tbureau.no

Katharina Stene

Coach

Tor-Kristian Jensen

tor-kristian.jensen@tbureau.no

Tor-Kristian Jensen

Serviceleder

Stine Olsen

92 48 71 24

stine.olsen@tbureau.no

Stine Olsen

Kundesenter

Fredrik Kalstad

fredrik.kalstad@tbureau.no

Fredrik Kalstad

Kundesenter

Stein Jøran Nergård

stein.nergaard@tbureau.no

Stein Jøran Nergård

Garantibehandler

Marthe Eline Albrigtsen

marthe.eline.albrigtsen@tbureau.no

Marthe Eline Albrigtsen

Ettermarkedssjef

Thomas Andersen

90 50 48 52

thomas.andersen@tbureau.no

Thomas Andersen

Verksted - tast 1

Hovednummer

77 60 78 00

Hovednummer

Kundeansvarlig Mercedes-Benz

Geir Inge Sollied

93 47 98 85

geir.inge.sollied@tbureau.no

Geir Inge Sollied

Coach

Tor-Kristian Jensen

tor-kristian.jensen@tbureau.no

Tor-Kristian Jensen

Serviceleder

Stine Olsen

92 48 71 24

stine.olsen@tbureau.no

Stine Olsen

Kundesenter

Fredrik Kalstad

fredrik.kalstad@tbureau.no

Fredrik Kalstad

Kundesenter

Jan-Oskar Solheim

93 47 98 85

jan-oskar.solheim@tbureau.no

Jan-Oskar Solheim

Garantibehandler

Marthe Eline Albrigtsen

marthe.eline.albrigtsen@tbureau.no

Marthe Eline Albrigtsen

Ettermarkedssjef

Thomas Andersen

90 50 48 52

thomas.andersen@tbureau.no

Thomas Andersen

Mercedes-Benz last og buss

Gruppeanrop

93 47 98 85

Gruppeanrop

Kundeansvarlig lastebil, buss

Freddy Jørgensen

93 47 98 85

freddy.jorgensen@tbureau.no

Freddy Jørgensen

Ettermarkedssjef

Thomas Andersen

90 50 48 52

thomas.andersen@tbureau.no

Thomas Andersen

Delelager - tast 2

Hovednummer

77 60 78 00

Hovednummer

Delesjef

Magne Stakkevold

magne.stakkevold@tbureau.no

Magne Stakkevold

Deleselger

Idar Ingebrigtsen

idar.ingebrigtsen@tbureau.no

Idar Ingebrigtsen

Deleselger tungbil

Jørn Høiseth

jorn.hoiseth@tbureau.no

Jørn Høiseth

Deleselger

Caroline Skutvik

caroline.skutvik@tbureau.no

Caroline Skutvik

Deleselger

Jan Roger Johansen

jan.roger.johansen@tbureau.no

Jan Roger Johansen

Deleselger

Jens August Leding

jens.august.leding@tbureau.no

Jens August Leding

Deleselger

Daniel Hansen-Ovesen

daniel.hansen@tbureau.no

Daniel Hansen-Ovesen

Deleselger

Daniel Storli

daniel.storli@tbureau.no

Daniel Storli

Deleselger

Emil Østgaard Evensen

emil.evensen@tbureau.no

Emil Østgaard Evensen

Sentralbord

Tove Gjerp Solstad

77 60 78 00

tove.gjerp.solstad@tbureau.no

Tove Gjerp Solstad

Adm. Direktør

Anita Jacobsen

95 70 61 00

anita.jacobsen@tbureau.no

Anita Jacobsen

Økonomisjef

Thomas Larsen

97 50 62 44

thomas.larsen@tbureau.no

Thomas Larsen

Kontroller

Bjørn Ole Pedersen

48 05 85 79

bjorn.ole.pedersen@tbureau.no

Bjørn Ole Pedersen

Teamleder Regnskap

Lotte Hansen

91 64 77 66

lotte.hansen@tbureau.no

Lotte Hansen

Økonomikonsulent

Helene Fjelldal

97 76 20 28

helene.fjelldal@tbureau.no

Helene Fjelldal

Økonomikonsulent

Rebecca Gaare

47 17 62 83

rebecca.gaare@tbureau.no

Rebecca Gaare

Økonomikonsulent

Oda Reinholdtsen

41 47 11 24

oda.reinholdtsen@tbureau.no

Oda Reinholdtsen

Økonomikonsulent

Franziska Wentzlaff

47 72 05 30

franziska.wentzlaff@tbureau.no

Franziska Wentzlaff

Økonomistudent

Silje Jacobsen

47 68 48 69

silje.jacobsen@tbureau.no

Silje Jacobsen

Vaktmester

Jonny Antonsen

91 56 45 23

jonny.antonsen@tbureau.no

Jonny Antonsen