Gå til innhold

Teknisk Bureau Narvik

Teknisk Bureau Narvik er forhandler av Peugeot, Kia, Subaru og Mercedes nyttekjøretøy.

Ta kontakt med oss for et godt bilkjøp, verkstedtjenester, samt tilbehør- og reservedeler. Eller kom innom for en spennende prøvekjøring! Vi holder til rett ved E6, 6 km sør for Narvik sentrum.

Vi gjør oppmerksom på at vi selger Mercedes-Benz personbil via Teknisk Bureau Tromsø.

76 95 03 20

post.narvik@tbureau.no

Ankenesveien 130, 8520 ANKENES

Mercedes-Benz Peugeot Kia Subaru

Åpningstider

Salg:
Hverdager 07:30 – 16:00
Lørdag Stengt

Verksted:
Hverdager 07:30 – 15:30
Lørdag Stengt

Adresser

Post:
Ankenesveien 130
8520 ANKENES

Faktura Teknisk Bureau Narvik:
EHF til org.nr. 915 945 902
e-post til: faktura.narvik@tbureau.no

Bli med på årets julekalender på vår Facebookside.
For å bli med i trekningen må du like vår Facebookside og legge igjen en kommentar på våre julekalender poster.

Kontaktpersoner

Selger varebil

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Selger varebil

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Selger varebil

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Kundeansvarlig/delelager

Marcus Wangberg

90 10 21 43

marcus.wangberg@tbureau.no

Marcus Wangberg

Kundeansvarlig Kia/Subaru person og varebil

Per Oscar Johnsen

93 07 29 75

per-oscar.johnsen@tbureau.no

Per Oscar Johnsen

Kundeansvarlig Peugeot person og varebil

Linn Hansen

90 36 65 38

linn.hansen@tbureau.no

Linn Hansen

Delesjef/Kundeansvarlig Peugeot og Mercedes-Benz

Hallstein Monkan

93 06 56 89

hallstein.monkan@tbureau.no

Hallstein Monkan

Kundeansvarlig/delelager

Marcus Wangberg

90 10 21 43

marcus.wangberg@tbureau.no

Marcus Wangberg

Delesjef/Kundeansvarlig Peugeot og Mercedes-Benz

Hallstein Monkan

93 06 56 89

hallstein.monkan@tbureau.no

Hallstein Monkan

Konstituert avdelingsleder

Andreas Jensen Voje

93 06 89 73

andreas.jensen.voje@tbureau.no

Andreas Jensen Voje

Økonomikonsulent

Rebecca Gaare

47 17 62 83

rebecca.gaare@tbureau.no

Rebecca Gaare