Gå til innhold

Teknisk Bureau Narvik

Teknisk Bureau Narvik er forhandler av Peugeot, Kia, Subaru og Mercedes nyttekjøretøy.

Ta kontakt med oss for et godt bilkjøp, verkstedtjenester, samt tilbehør- og reservedeler. Eller kom innom for en spennende prøvekjøring! Vi holder til rett ved E6, 6 km sør for Narvik sentrum.

Vi gjør oppmerksom på at vi selger Mercedes-Benz personbil via Teknisk Bureau Tromsø.

Lastebilavdelingen har besøksadresse Beisfjordveien 10, 8514 NARVIK

76 95 03 20

post.narvik@tbureau.no

Ankenesveien 130, 8520 ANKENES

Mercedes-Benz Peugeot Kia Subaru

Åpningstider

Salg:
Hverdager 07:30 – 16:00
Lørdag Stengt

Verksted:
Hverdager 07:30 – 15:30
Lørdag Stengt

Adresser

Post:
Ankenesveien 130
8520 ANKENES

Faktura Teknisk Bureau Narvik:
EHF til org.nr. 915 945 902
e-post til: faktura.narvik@tbureau.no

Kontaktpersoner

Selger

Rasmus Andersen Hindahl

98 02 58 28

rasmus.andersen.hindhal@tbureau.no

Rasmus Andersen Hindahl

Teamleder salg

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Teamleder salg

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Selger

Rasmus Andersen Hindahl

98 02 58 28

rasmus.andersen.hindhal@tbureau.no

Rasmus Andersen Hindahl

Teamleder salg

Robert Kosmo

40 01 11 17

robert.kosmo@tbureau.no

Robert Kosmo

Serviceleder

Jesper Eriksson

90 36 65 38

jesper.eriksson@tbureau.no

Jesper Eriksson

Teknisk Leder MECA

Thomas Bjørkli

48 21 93 10

Thomas.bjoerkli@tbureau.no

Thomas Bjørkli

Kundemottaker

Stian Augustinussen

48 21 93 10

Stian.augustinussen@tbureau.no

Stian Augustinussen

Kundeansvarlig/delelager

Marcus Wangberg

90 10 21 43

marcus.wangberg@tbureau.no

Marcus Wangberg

Kundeansvarlig Kia/Subaru person og varebil

Per Oscar Johnsen

93 07 29 75

per-oscar.johnsen@tbureau.no

Per Oscar Johnsen

Kundeansvarlig Peugeot person og varebil

Linn Hansen

90 36 65 38

linn.hansen@tbureau.no

Linn Hansen

Delesjef/Kundeansvarlig Peugeot og Mercedes-Benz

Martin Liljebakk

90 27 08 75

martin.liljebakk@tbureau.no

Martin Liljebakk

Kundemottaker

Jørn Blomsøy

93 40 00 81

jorn.viggo.blomsoy@tbureau.no

Jørn Blomsøy

Teknisk leder avd. Last

Roy Paulsen

90 78 62 17

roy.paulsen@tbureau.no

Roy Paulsen

Serviceleder Last

Bengt Fagerli

41 48 16 52

bengt.fagerli@tbureau.no

Bengt Fagerli

Verksted arbeider

Nils Olav Sørli

nils.olav.sorli@tbureau.no

Nils Olav Sørli

Kundeansvarlig/delelager

Marcus Wangberg

90 10 21 43

marcus.wangberg@tbureau.no

Marcus Wangberg

Delesjef/Kundeansvarlig Peugeot og Mercedes-Benz

Martin Liljebakk

90 27 08 75

martin.liljebakk@tbureau.no

Martin Liljebakk

Delelager

Sondre Larsen Steinbakken

98 45 42 61

Sondre.larsen.steinbakken@tbureau.no

Sondre Larsen Steinbakken

Daglig leder

Andre’ Christensen

90 12 22 91

andre.christensen@tbureau.no

Andre’ Christensen

Økonomikonsulent

Rebecca Gaare

47 17 62 83

rebecca.gaare@tbureau.no

Rebecca Gaare