Gå til innhold

Teknisk Bureau Leknes

Teknisk Bureau Leknes AS, tidligere Joh. Vian AS er et velrennomert selskap med historie tilbake til 1945.

Hos oss finner du et av markedets bredeste bilsortiment. Uansett hvilke ønsker du har når det gjelder bil, så er sjansen stor for at vi har en modell som passer dine behov. Vi har en butikk med godt utvalg av tilbehør og et autorisert verksted med kyndige mekanikere som benytter originale deler.

76 05 42 00

post.leknes@tbureau.no

Idrettsgata 28, 8370 Leknes

Peugeot Suzuki Isuzu Opel Mercedes-Benz Kia

Åpningstider

Salg:
Mandag – Fredag 07:30 – 16:00
Lørdager er salgsavdelingen åpen etter avtale.

Verksted:
Mandag – Fredag 07:30 – 15:30

Deler:

Mandag – Fredag 07:30 – 16:00

Adresser

Post:
Idrettsgata 28, 8370 Leknes

Faktura Teknisk Bureau Leknes AS:
Org.nr. 915 019 102
e-post til: post.leknes@tbureau.no

Kontaktpersoner

Daglig leder/ Selger Tastevalg 3

Ronny Solheim

90 92 42 90

ronny.solheim@tbureau.no

Ronny Solheim

Daglig leder/ Selger Tastevalg 3

Ronny Solheim

90 92 42 90

ronny.solheim@tbureau.no

Ronny Solheim

Daglig leder/ Selger Tastevalg 3

Ronny Solheim

90 92 42 90

ronny.solheim@tbureau.no

Ronny Solheim

Kundemottaker Tastevalg 1

Morten Pilkvam

76 05 42 00

morten@johvian.no

Morten Pilkvam

Kundemottaker Tastevalg 1

Hans Olav Martinsen

76 05 42 00

hans.olav@johvian.no

Hans Olav Martinsen

Kundemottak leder Tastevalg 1

Marius Strandheim

76 05 42 00

marius@johvian.no

Marius Strandheim

Teknisk leder Tastevalg 4

Kent Åge Johansen

76 05 42 00

kent@johvian.no

Kent Åge Johansen

Verkstedleder Tastevalg 4

Øystein Wangen

76 05 42 00

oystein@johvian.no

Øystein Wangen

Ettermarkedssjef / reklamasjonsansvarlig Tastevalg 1

Leif-Arne Dalheim

76 05 42 00

leif.arne@johvian.no

Leif-Arne Dalheim

Delelager selger Tastevalg 2

Mona Markussen

76 05 42 00

mona@johvian.no

Mona Markussen

Delelagersjef Tastevalg 2

Yngve Johansen

76 05 42 00

yngve@johvian.no

Yngve Johansen

Daglig leder/ Selger Tastevalg 3

Ronny Solheim

90 92 42 90

ronny.solheim@tbureau.no

Ronny Solheim

Økonomiansvarlig Tastevalg 4

Wenche Ekløv

76 05 42 00

wenche.eklov@tbureau.no

Wenche Ekløv