Gå til innhold

Teknisk Bureau Harstad

Få et enkelt og trygt bilhold sammen med oss.

Våre medarbeidere er under kontinuerlig opplæring og sertifisering, og sitter inne med størst mulig kunnskap om våre bilmerker.

77 01 32 00

post.harstad@tbureau.no

Stangnesterminalen 2B, 9409 Harstad

Mercedes-Benz Citroën Opel Peugeot Kia

Åpningstider

Bilsalg
Mandag – fredag: 08:00 – 16:00
Ønsker du å se på bil utenfor våre åpningstider?
Ta kontakt med en av våre selgere så gjør vi gjerne en avtale på det.

Verksted
Mandag – fredag: 07:30 – 16:00

Delelager
Mandag – fredag: 07:30 – 16:00

Adresser

Post:
Stangnesterminalen 2B, 9409 Harstad

Faktura Teknisk Bureau Harstad AS:
EHF til org.nr. 915 945 902
e-post til: faktura.harstad@tbureau.no

Faktura Teknisk Bureau Last Harstad AS:
EHF til org.nr. 918 876 588
e-post til: faktura.harstadlast@tbureau.no

Kontaktpersoner

Selger Lastebil og buss / Region Sør

Håvar Kampen

91 54 99 11

havar.kampen@tbureau.no

Håvar Kampen

kundeansvarlig Kia/Mercedes

Håkon Kristoffersen

77 01 32 00

hakon.kristoffersen@tbureau.no

Håkon Kristoffersen

Kundemottaker Peugeot, Opel og Citroen

Jim Strende

77 01 32 00

jim.strende@tbureau.no

Jim Strende

Verkstedcoach

Ketil Ottesen

ketil.ottesen@tbureau.no

Ketil Ottesen

Garantiansvarlig

Andreas Angell

77 01 32 00

andreas.angell@tbureau.no

Andreas Angell

Servicesjef

Elisabeth Martinsen

97 14 49 48

elisabeth.martinsen@tbureau.no

Elisabeth Martinsen

Kundemottaker

Lars-Olav Sandnes

90 61 86 95

larsolav.sandnes@tbureau.no

Lars-Olav Sandnes

Kundeansvarlig

Knut Erling Karlsen

90 23 97 17

knut.erling.karlsen@tbureau.no

Knut Erling Karlsen

Servicesjef Mercedes-Benz/Garanti og Produksjonsansvarlig

Svein Olav Tande

91 13 73 11

svein.olav.tande@tbureau.no

Svein Olav Tande

Deleselger

Simen Andre Pedersen

48 15 42 66

simen.pedersen@tbureau.no

Simen Andre Pedersen

Lærling

Andrine Rasmussen

90 18 96 25

andrine.rasmussen@tbureau.no

Andrine Rasmussen

Deleselger

Hugo Solhaug

90 36 44 89

hugo.solhaug@tbureau.no

Hugo Solhaug

Sentralbord/Økonomi

Rose-Mari Rasmussen

90 16 51 21

rose.rasmussen@tbureau.no

Rose-Mari Rasmussen

Daglig Leder

Steve Eliseussen

90 08 27 90

steve.eliseussen@tbureau.no

Steve Eliseussen

Økonomikonsulent

Rebecca Gaare

47 17 62 83

rebecca.gaare@tbureau.no

Rebecca Gaare