Gå til innhold

Teknisk Bureau Finnsnes

På Finnsnes selger vi både nye biler og tilbyr bruktbiler. Vi har autorisert verksted for våre merker, men gjør også reparasjoner av andre bilmerker.

Ta kontakt med oss for et godt bilkjøp, verkstedtjenester, bilpleie, samt tilbehør- og reservedeler. Eller kom innom for en spennende prøvekjøring!

Vi gjør oppmerksom på at Mercedes-benz selges via Teknisk Bureau Tromsø.

77 85 10 20

post.finnsnes@tbureau.no

Strandveien 68, 9305 Finnsnes

Mercedes-Benz Citroën Peugeot Kia

Åpningstider

Salg:
Hverdager 08:00 – 16:00
Lørdag Stengt

Verksted:
Hverdager 07:30 – 15:30
Lørdag Stengt

Adresser

Post:
Strandveien 68, 9350 Finnsnes

Faktura Teknisk Bureau Finnsnes AS:
EHF til org.nr. 991 075 682
e-post til: faktura.finnsnes@tbureau.no

Kontaktpersoner

Teknisk leder verksted

Arild Simonsen

77 85 10 20

arild.simonsen@tbureau.no

Arild Simonsen

Kundeansvarlig servicemarked

Wegard Jacobsen

77 85 10 20

wegard.jacobsen@tbureau.no

Wegard Jacobsen

Deleansvarlig

Jørgen Simonsen

77 85 10 20

jorgen.simonsen@tbureau.no

Jørgen Simonsen

Daglig leder

Kaj-Hugo Brynjulfsen

90 54 61 00

kaj-hugo.brynjulfsen@tbureau.no

Kaj-Hugo Brynjulfsen

Økonomikonsulent

Oda Reinholdtsen

41 47 11 24

oda.reinholdtsen@tbureau.no

Oda Reinholdtsen