Gå til innhold

Teknisk Bureau Sortland

Teknisk Bureau Sortland er autorisert forhandler for Kia, Mercedes-Benz og Peugeot person- og varebiler med salg og service. Vi har et oppegående serviceverksted samt en moderne lakk- og karosseriavdeling med flinke fagarbeidere.

76 11 18 55

post.sortland@tbureau.no

Strandgt 60, 8403 Sortland

Mercedes-Benz Peugeot Kia

Åpningstider

Salg/verksted:
Hverdager: 08:00 – 16:00
Lørdag: 10:00 – 13:00

Vi ønsker å være tilgjengelig for deg også om våre ordinære åpningstider ikke passer.
Ta kontakt med oss på forhånd så ser vi hva vi kan få til!

Adresser

Post:
Strandgt 60, 8403 Sortland

Faktura Teknisk Bureau Sortland AS:
EHF til org.nr. 935 396 387
e-post til: faktura.sortland@tbureau.no

 

Bli med på årets julekalender på vår Facebookside.
For å bli med i trekningen må du like vår Facebookside og legge igjen en kommentar på våre julekalender poster.

Kontaktpersoner

KUNDEANSVARLIG PEUGEOT, KIA OG OPEL

Sigrid Bachmann

45 39 36 11

sigrid.bachmann@tbureau.no

Sigrid Bachmann

Drift og garanti

Raymond Ramstad

45 39 36 05

raymond.ramstad@tbureau.no

Raymond Ramstad

Kundeansvarlig Mercedes-Benz

Roar Holkestad

45 39 36 02

roar.holkestad@tbureau.no

Roar Holkestad

Ettermarkedssjef

Gøran Danielsen

45 39 36 09

goran.danielsen@tbureau.no

Gøran Danielsen

Kundeansvarlig Lastebil

Pål Jensen

47 60 78 68

paal.jensen@tbureau.no

Pål Jensen

Teknisk leder

Martin Nilsen

90 26 82 07

matin.nilsen@tbureau.no

Martin Nilsen

KU/Takstmann

Leif-Jarle Olsen

45 39 36 06

leif-jarle.olsen@tbureau.no

Leif-Jarle Olsen

Avdelingsleder Skadeavdeling

Freddy Gjertsen

90 21 55 61

freddy.gjertsen@tbureau.no

Freddy Gjertsen

Deleselger

Kent Tommy Midtgård

48 06 75 27

kent.tommy.midtgaard@tbureau.no

Kent Tommy Midtgård

Deleselger

Kjetil Ludviksen

48 06 75 27

kjetil.ludviksen@tbureau.no

Kjetil Ludviksen

Deleselger

Børge Hammer Eilertsen

91 54 41 40

borge.hammer.eilertsen@tbureau.no

Børge Hammer Eilertsen

Ettermarkedssjef

Gøran Danielsen

45 39 36 09

goran.danielsen@tbureau.no

Gøran Danielsen

Daglig leder

Petter Løkken

90 11 33 01

petter.lokken@tbureau.no

Petter Løkken

Økonomiansvarlig

Trine Amundsen

45 39 36 10

trine.amundsen@tbureau.no

Trine Amundsen