Gå til innhold

Teknisk Bureau Sortland

Teknisk Bureau Sortland er autorisert forhandler for Kia, Mercedes-Benz og Peugeot person- og varebiler med salg og service. Vi har også godkjent Opel service verksted. Vi har et oppegående serviceverksted samt en moderne lakk- og karosseriavdeling med flinke fagarbeidere.

76 11 18 55

post.sortland@tbureau.no

Strandgt 60, 8403 Sortland

Mercedes-Benz Opel Peugeot Kia

Åpningstider

Salg/verksted:
Hverdager: 08:00 – 16:00

Ønsker du å se på bil utenfor våre åpningstider?
Ta kontakt med en av våre selgere så gjør vi gjerne en avtale på det.
Fra oktober 2023 har vi IKKE åpent på lørdager.
Gjør gjerne en avtale så stiller vi opp for deg!

Adresser

Post:
Strandgt 60, 8403 Sortland

Faktura Teknisk Bureau Sortland AS:
EHF til org.nr. 935 396 387
e-post til: faktura.sortland@tbureau.no

 

Kontaktpersoner

KUNDEANSVARLIG PEUGEOT, KIA OG OPEL

Patrick Skarding

45 39 36 11

patrick.skarding@tbureau.no

Patrick Skarding

Drift og garanti

Raymond Ramstad

45 39 36 05

raymond.ramstad@tbureau.no

Raymond Ramstad

Kundeansvarlig Mercedes-Benz

Roar Holkestad

45 39 36 02

roar.holkestad@tbureau.no

Roar Holkestad

Ettermarkedssjef

Gøran Danielsen

45 39 36 09

goran.danielsen@tbureau.no

Gøran Danielsen

Kundeansvarlig Lastebil

Pål Jensen

47 60 78 68

paal.jensen@tbureau.no

Pål Jensen

Teknisk leder

Martin Nilsen

94 15 04 09

martin.nilsen@tbureau.no

Martin Nilsen

KU/Takstmann

Leif-Jarle Olsen

45 39 36 06

leif-jarle.olsen@tbureau.no

Leif-Jarle Olsen

Avdelingsleder Skadeavdeling

Freddy Gjertsen

90 21 55 61

freddy.gjertsen@tbureau.no

Freddy Gjertsen

Deleselger

Sten Are Nilsen

48 06 75 27

Sten.are.nilsen@tbureau.no

Sten Are Nilsen

Deleselger

Børge Hammer Eilertsen

91 54 41 40

borge.hammer.eilertsen@tbureau.no

Børge Hammer Eilertsen

Ettermarkedssjef

Gøran Danielsen

45 39 36 09

goran.danielsen@tbureau.no

Gøran Danielsen

Daglig leder

Trond Forsdahl

48 88 46 10

trond.forsdahl@tbureau.no

Trond Forsdahl

Økonomiansvarlig

Trine Amundsen

45 39 36 10

trine.amundsen@tbureau.no

Trine Amundsen