Gå til innhold

Ledig stilling mekaniker tunge kjøretøy Narvik

Vi trenger flere med på laget vårt, blir du med?

Vil du jobbe i en bedrift som har fokus på kvalitet og et felles mål om å bli best sammen.

Det er viktig for oss at du er interessert i faget, har pågangsmot, alltid ser etter løsninger og stiller kundens behov i sentrum. Vi kan tilby faglig utvikling, godt arbeidsmiljø og stor takhøyde i en bedrift som er i vekst.

Vi trenger flere med på laget vårt, blir du med?

Søknadsfrist: Snarest (søknader behandles fortløpende)

Vi ønsker at du har følgende kvalifikasjoner:

 • Serviceinnstilt overfor kunder
 • Positiv innstilling og en god lagspiller
 • Jobbe selvstendig og tar initiativ
 • Er nøyaktig, etterrettelig og viser ansvar
 • Resultat- og målorientert
 • Beherske norsk muntlig og skriftlig
 • Opptatt av helse, miljø og sikkerhet
 • Interesse for elektrisk feilsøking og diagnose
 • Fagbrev
 • Førerkort klasse B

Hovedoppgavene dine vil være:

 • Service og reparasjonsoppdrag
 • Feilsøking
 • Levere kvalitet og gode opplevelser til våre kunder – hver gang

Vi tilbyr:

 • Et godt og dedikert team med høyt fokus på service og kvalitet
 • Gode muligheter for personlig utvikling
 • Markedets mest spennende og innovative produkter
 • Positivt og hektisk arbeidsmiljø der vi ser frem til å komme på jobb og møte kollegaer
 • Konkurransedyktige betingelser, samt pensjons- og forsikringsordninger
 • En åpen og inkluderende arbeidskultur i en solid, offensiv og trygg bedrift

Vi ser frem til å ønske deg velkommen til en bedrift i utvikling!

Søknadsfrist: Snarest (søknader behandles fortløpende)

Har du spørsmål vedrørende stillingen kontakt:
Bengt Fagerli tlf 414 81 652/ Roy Paulsen tlf 907 86 217

Dersom du finner en slik jobb interessant, sender du en kortfattet søknad og CV via e-post til:
Andreas.voje@tbureau.no

Kort om Teknisk Bureau

Teknisk Bureau er en av Nord-Norges eldste og største bilforhandlere og har historie tilbake til 1929. Selskapet har hovedsete i Tromsø og er også representert på Finnsnes, Bardufoss, Harstad, Narvik, Sortland og Leknes. Vi representerer i dag merkene Mercedes-Benz, Kia, Peugeot, Opel, Citroën, Fuso og Setra og forhandler både personbiler, varebiler, lastebiler og busser. Vi tilbyr også alt innen verkstedtjenester, deler og tilbehør samt karosseri og lakk med egen skadeavdelingen på Sortland og gjennom eierandeler i Bilbyen Skadesenter som har avdelinger i Tromsø, Finnsnes, Alta og Vadsø. Konsernet omfatter også eiendomsselskaper.

Teknisk Bureau er med sitt produktutvalg en komplett billeverandør. Vi er i en spennende bransje og selskapet er i vekst med flere nye merker og flere nye forhandlere. Vi trenger deg som er serviceinnstilt, engasjert og trives i en hektisk hverdag. Vi tilbyr mange spennende faglige utfordringer i et lokalt veletablert og solid selskap. Konsernet omsetter for i overkant av 1 milliard kroner, selger ca 2 400 nye og brukte biler og har 200 ansatte.