Gå til innhold

Teknisk Bureau Bardufoss

Teknisk Bureau Bardufoss AS er en av Midt-Troms største bilforhandlere.

Vi forhandler person- og varebiler fra Peugeot, Mercedes-Benz*, Kia*, Opel* og Citroën.
Vi tilbyr også reparasjon av alle bilmerker inntil 7.500 kg og alt innen deler og tilbehør.

Vi har også et stort utvalg brukte biler. Alle våre bruktbiler leveres med garanti, tilstandsrapport og bytterett.

(*Mercedes-benz, Kia og Opel selges via Teknisk Bureau Tromsø)

77 83 69 10

post.bardufoss@tbureau.no

Haraldvollvegen 2, 9325 Bardufoss

Mercedes-Benz Peugeot Citroën Opel Kia

Åpningstider

Salg:
Hverdager 08:00 – 16:00
Lørdag Stengt

Verksted:
Hverdager 07:30 – 15:30
Lørdag Stengt

Adresser

Post:
Haraldvollvegen 2, 9325 Bardufoss

Faktura Teknisk Bureau Bardufoss AS:
EHF til org.nr. 951 738 808
e-post til: faktura.bardufoss@tbureau.no

Bli med på årets julekalender på vår Facebookside.
For å bli med i trekningen må du like vår Facebookside og legge igjen en kommentar på våre julekalender poster.

Kontaktpersoner

Kundemottaker

Anna-Victoria Iversen

46 63 08 91

anna-victoria.iversen@tbureau.no

Anna-Victoria Iversen

Service leder / dele selger

Kevin Olsen

90 28 76 49

kevin.olsen@tbureau.no

Kevin Olsen

Delelagermedarbeider

Victoria Berg

90 28 30 64

victoria.berg@tbureau.no

Victoria Berg

Service leder / dele selger

Kevin Olsen

90 28 76 49

kevin.olsen@tbureau.no

Kevin Olsen

Delesjef

Leif Roger Einarsen

46 63 08 93

leif.roger.einarsen@tbureau.no

Leif Roger Einarsen

Daglig leder

Kaj-Hugo Brynjulfsen

90 54 61 00

kaj-hugo.brynjulfsen@tbureau.no

Kaj-Hugo Brynjulfsen

Økonomikonsulent

Rebecca Gaare

47 17 62 83

rebecca.gaare@tbureau.no

Rebecca Gaare